Maza-Med – Likwidacja barier

SCHODOŁAZY KROCZĄCE

Pokonanie schodów nie musi być już przeszkodą dla osób niepełnosprawnych. W likwidacji wszelkich barier architektonicznych przydatny jest bardzo praktyczny i nowoczesny schodołaz kroczący, który w bezpieczny sposób ułatwia transport osoby na wózku inwalidzkim na różnej wysokości. Dzięki swoim gabarytom – niskiej wadze, niewielkiemu rozmiarowi – nie zajmuje dużo miejsca.

Z łatwością można spakować go np. do samochodu. Korzystanie ze schodołazu kroczącego nie jest skomplikowane. Jego obsługa jest intuicyjna i prosta. Schodołaz został bowiem skonstruowany tak, aby nie sprawiać kłopotu osobom, które pomagają niepełnosprawnym w przemieszczaniu się. Urządzenie spełnia również wszelkie standardy bezpieczeństwa. Jest stabilne i wyposażone w wygodne siedzisko, podłokietniki oraz pasy.

Dzięki schodołazowi kroczącemu pokonywanie barier architektonicznych – wąskich przestrzenie, małych klatek schodowych, zjazd schodami, wyjście na zewnątrz z kilkupiętrowego budynku będzie o wiele bardziej komfortowe. W zależności od zapotrzebowania i wagi osoby niepełnosprawnej zaproponować możemy różne modele. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą schodołazów kroczących.

 

SCHODOLAZ C-MAXSchodołaz C-MAX

Ten klasyczny schodołaz charakteryzuje się małymi gabarytami i niską wagą. Jego prędkość jazdy to 8-23 stopnie/min, a maksymalne obciążenie – 120 kg. Składane urządzenie wyposażone jest w podłokietniki, podnóżek oraz pasy bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej…

Schodołaz LIFTKAR SHERPASCHODOLAZ LIFTKAR

Liftkar to jeden z najmniejszych schodołazów na rynku, dzięki czemu doskonale sprawdza się na wąskich przestrzeniach. Jego całkowita waga nie przekracza 35 kg, a wysokość 1130 mm. Posiada pas bezpieczeństwa oraz wygodne siedzisko.

Dowiedz się więcej…

SCHODOŁAZ LIFTKAR

Schodołaz LIFTKAR UNI

Ten model używa się do wózków inwalidzkich – pasuje do niego aż 99% wózków produkowanych na świecie! W zależności od wybranego produktu, schodołaz posiada maksymalne obciążenie 130 lub 160 kg. W zestawie znajduje się m.in. czujnik poziomu nachylenia.

Dowiedz się więcej…