Maza-Med – Likwidacja barier

Schodołazy gąsienicowe

Pokonywanie barier architektonicznych przez osoby niepełnosprawne, na przykład schodów, jest dużo łatwiejsze dzięki używaniu schodołaza gąsienicowego. Dzięki niemu ryzyko wypadku zmniejsza się do zera. Każdy schodołaz gąsienicowy proponowany przez Maza-Med posiada stabilny stelaż, jest prosty w obsłudze i bezpieczny. Bogaty wybór pozwala idealnie dopasować odpowiedni model do potrzeb komunikacyjnych osoby niepełnosprawnej.
Pomimo tego, że różnią się poszczególnymi parametrami technicznymi i wyglądem, wszystkie oferowane schodołazy gąsienicowe spełniają najwyższe standardy produkcji. Wykonane są z najlepszych materiałów i przetestowane. Łatwo je przenosić i nie sprawiają kłopotów w codziennym użytkowaniu. Można je przymocowywać do różnych rodzajów wózków inwalidzkich. Schodołaz gąsienicowy uwalnia osoby niepełnosprawne i te, które pomagają im się przemieszczać, od fizycznego wysiłku pokonywania barier. Jeśli zatem szukasz niezawodnego środka transportu osób na wózkach po schodach, to świetnie, że jesteś na tej stronie.

 

schodołaz gąsienicowy jollySchodołaz gąsienicowy JOLLY

Można go składać, przenosić i łatwo transportować. Napędzany jest silnikiem elektrycznym. W skład wyposażenia wchodzą: uchwyt mocujący wózki inwalidzkie, przycisk bezpieczeństwa STOP, pas bezpieczeństwa i zagłówek. Gąsienica jest zabudowana estetyczną obudową i nie brudzi powierzchni schodów.

Dowiedz się więcej…

schodołaz gąsienicowy climberSchodołaz gąsienicowy CLIMBER

Jest przeznaczony do transportu zarówno osób dorosłych, jak i dzieci, dostosowany do wózków inwalidzkich z dużymi tylnymi kołami. Posiada niezabudowaną konstrukcję i niebrudzącą gąsienice. Daje poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej…

schodołaz gąsienicowy treppenkuliSchodołaz gąsienicowy TREPPENKULI

Ten model nadaje się idealnie do pokonywania barier w budynkach publicznych i w mieszkaniach. Posiada niedużą, lekką konstrukcję. Wyposażono go w uchwyt mocujący większość wózków inwalidzkich, przycisk bezpieczeństwa STOP, pas bezpieczeństwa oraz zagłówek.

Dowiedz się więcej…

schodołaz gąsienicowy vimec t09Schodołaz gąsienicowy VIMEC TO9

Posiada szeroką, elegancko zabudowaną gąsienicę oraz ładowarkę, dzięki której można ładować akumulator. To jeden z najbardziej popularnych modelów na rynku. Charakteryzuje się prostotą użytkowania, wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortem jazdy.

Dowiedz się więcej…