Maza-Med – Likwidacja barier

PODNOŚNIKI TRANSPORTOWE

Wśród podnośników dla osób niepełnosprawnych dużym zainteresowaniem cieszą się podnośniki transportowe. Wynika to w głównej mierze z ich praktycznego zastosowania – można je bowiem wykorzystywać zarówno w warunkach domowych, jak i w szpitalach, zakładach opiekuńczych itd. Podnośnik transportowy to urządzenie o małych gabarytach, nie zajmujące wiele przestrzeni.

Pomaga osobom niepełnosprawnym w zmianie lokalizacji np. przesiąść się na łóżko, na fotel, wejść do wanny. Podnośnik rehabilitacyjny ułatwia także podnoszenie z podłogi w sytuacji upadku. Przydaje się osobom niepełnosprawnym również podczas rehabilitacji. Wyposażony w komfortowe siedzisko, przycisk awaryjny oraz opcję awaryjnego opuszczania jest w pełni bezpiecznym urządzeniem. W zależności od modelu podnośnika transportowego dla niepełnosprawnych może mieć maksymalny udźwig nawet do 150-175 kg.

Natomiast sama waga podnośnika transportowego waha się najczęściej w granicach 29-33 kg. Sterować nim można za pomocą specjalnej korby lub pilota. Jeśli więc interesują Cię podnośniki dla osób niepełnosprawnych do użytku w zaciszu domu lub komercyjnego – poznaj naszą ofertę! Posiadamy modele napędzane elektrycznie oraz akumulatorowo w atrakcyjnych cenach.

 

podnośnik transportowy meva miniPodnośnik transportowy MEVA mini

Model ten jest jednym z najmniejszych podnośników transportowo-kąpielowych. Posiada obrotowy orczyk, a jego zalety to mały rozmiar oraz udźwig do 150 kg. W zestawie znajduje się pilot na elastycznym kablu, przycisk awaryjny oraz awaryjne ręczne opuszczanie w dół.

Dowiedz się więcej…

podnośnik transportowy mevaPodnośnik transportowy MEVA

Podnośnik transportowo-kąpielowy MEVA waży zaledwie 33 kg, a może udźwignąć użytkowników nawet do 150 kg. Wykonano go ze stali malowanej proszkowo. W zestawie znajdują się m.in. siłowniki, pilot na elastycznym kablu oraz blokowane tylne koła.

Dowiedz się więcej…

podnośnik transportowy atlasPodnośnik transportowy ATLAS – S

Mały podnośnik transportowo-kąpielowy posiada napęd akumulatorowy. Szczególnie poleca się go osobom, które mają problem przy przesiadaniu się do wanny lub łóżka. W zestawie znajduje się pilot wodoszczelny, przycisk awaryjny. Maksymalny udźwig wynosi 90 kg.

Dowiedz się więcej…

Podnośnik transportowy eaglePodnośnik transportowy EAGLE 620

Dostępne są dwa modele tego produktu – jeden posiada udźwig do 150 kg, drugi do 175 kg. Mieści się w małych pomieszczeniach i jest łatwy do przenoszenia. W zestawie znajduje się m.in. pilot oraz przycisk awaryjny. Urządzenie waży 37 kg.

Dowiedz się więcej…