Maza-Med – Likwidacja barier

PODNOŚNIKI ŚCIENNE

Małe mieszkanie czy niewielkich rozmiarów pomieszczenie szpitalne nie jest problemem w montażu podnośnika ściennego. Jest to na tyle uniwersalne urządzenie, że można je zamontować praktycznie w każdych warunkach. Lekką konstrukcję z regulowanym ramieniem przytwierdza się do dowolnej ściany. Sprzęt ten pomaga przenieść osobę niepełnosprawną np. z łóżka na wózek inwalidzki i odwrotnie, z wanny lub do wanny, na materac do ćwiczeń i podnieść ją z niego etc.

Wszystko zależy od miejsca, w którym zdecydujemy się zamontować uchwyt. Podnośnik ścienny, który znajduje się w ofercie firmy MAZA-MED wytrzymuje obciążenie do 150 kg. Posiada przy tym wygodne i uniwersalne siedzisko oraz awaryjny wyłącznik opuszczania. Jest wysoce niezawodnym i solidnym sprzętem rehabilitacyjnym.

Zajmuje niewielką przestrzeń oraz znacznie ułatwia codzienną pielęgnację osoby niepełnosprawnej. Gwarantujemy, że podnośniki ścienne w pełni bezpiecznie przetransportują osobę niepełnosprawną w wybrane przez nią miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MAZA-MED.

 

100_0629 małePodnośnik MEVA lifter

Ten podnośnik stacjonarny naścienny sprawdzi się w przypadku osób mających problem m.in. z wstawaniem. W zestawie posiada awaryjny włącznik opuszczania, ładowarkę, uniwersalne siedzisko oraz dwa komplety mocowań do ściany. Waży 18 kg, a jego maksymalne obciążenie to 130 kg.

Dowiedz się więcej…