Maza-Med – Likwidacja barier

Elektryczne wózki inwalidzkie

Zwykłe wózki inwalidzkie nie zapewniają pełnej samodzielności w wykonywaniu codziennych czynności, ponieważ ich użytkowanie wymaga pomocy ze strony osoby pełnosprawnej lub angażowania siły mięśni. Dlatego idealnym rozwiązaniem są elektryczne wózki inwalidzkie wyposażone w silnik i jednostki sterujące, mające możliwość regulacji poszczególnych elementów takich jak kąt siedzenia i oparcia.

Maza-med oferuje bogaty wybór elektrycznych wózków inwalidzkich, dzięki czemu można dopasować produkt do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Różnią się one wyglądem, wyposażeniem i parametrami. Każdy wózek inwalidzki elektryczny wykonany jest zgodnie z najnowszymi standardami, z dbałością o komfort użytkowania i niezawodność.

Jeśli szukasz wysokiej jakości wózka inwalidzkiego elektrycznego, to dobrze trafiłeś. Pomimo zróżnicowania proponowane elektryczne wózki inwalidzkie łączy jedno: dbałość o funkcjonalność. Dzięki nim niepełnosprawni mogą być mobilni i aktywni. Bez problemu dopasujesz inwalidzki wózek elektryczny do stopnia niepełnosprawności.

 

elektryczny wózek inwalidzki squodWózek inwalidzki SQUOD

Model popularny ze względu na swoją praktyczność, komfort i nowoczesny wygląd. Posiada jednostkę sterującą typu SHARK, oświetlenie tylne i przednie oraz światełka odblaskowe po bokach wózka. Wyposażenie jest łatwe w obsłudze.

Dowiedz się więcej…

elektryczny wózek inwalidzki rapidoWózek inwalidzki RAPIDO

To wózek składany, idealnie nadający się do małych pomieszczeń. Jest elastyczny i zapewnia doskonałe manewrowanie. Posiada system zmiany szerokości siedzenia. Można go dopasować do różnych siedzisk i regulować według potrzeb.

Dowiedz się więcej…

elektryczny wózek inwalidzki forestWózek inwalidzki FOREST

Świetnie nadaje się do jazdy w terenie dzięki innowacyjnemu zawieszeniu. Jest przemyślany pod względem konstrukcji. Posiada wyprofilowaną tapicerkę ortopedyczną, możliwość regulacji wielu elementów oraz doskonałe oświetlenie.

Dowiedz się więcej…

elektryczny wózek inwalidzki ekspress 2000Wózek inwalidzki EKSPRESS 2000

Jego zaletą jest lekkość i napęd na tylne koła. Można go składać i bez problemu przewozić w samochodzie. Posiada odchylany panel sterujący, hamulce ręczne i elektromagnetyczne oraz profilowaną tapicerkę. Zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Dowiedz się więcej…

elektryczny wózek inwalidzki optimus 2Wózek inwalidzki OPTIMUS 2

To wózek idealny na wyprawy terenowe ze względu na przedni napęd i swoje szerokie ogumienie. Jest bezpieczny i stabilny, spełnia oczekiwania zróżnicowanych użytkowników. Jego dużą zaletę stanowi też komfortowe siedzisko Ergo Star z regulacją odcinka lędźwiowego.

Dowiedz się więcej…

elektryczny wózek inwalidzki timixWózek inwalidzki TIMIX

Zależy ci na stabilizacji jazdy i resorowanym zawieszeniu? Ten model wózka je zapewnia. Jest bardzo zaawansowany technologicznie, umożliwia swobodne przemieszczanie się po zróżnicowanym terenie. Ponadto można go samodzielnie regulować.

Dowiedz się więcej…

elektryczny wózek inwalidzki liberWózek inwalidzki LIMBER

Jest to komfortowy wózek terenowy wyposażony w koła przeciw-wywrotne, amortyzowaną ramę i oświetlenie drogowe. Nadaje się także do małych pomieszczeń ze względu na swą lekką konstrukcję. Można regulować kąt nachylenia oparcia i podłokietniki.

Dowiedz się więcej…

elektryczny wózek inwalidzzki navixWózek inwalidzki NAVIX

Do używania zarówno do jazdy w pomieszczeniach, jak i po terenie. Ma możliwość napędu na koła przednie lub tylne. Ze względu na to, że jest składany, nadaje się do transportu. Wyposażony w system zmiany szerokości siedzenia oraz regulowane w poziomie i pionie podłokietniki.

Dowiedz się więcej…

elektryczny wózek inwalidzki tracerWózek inwalidzki TRACER

To wygodny wózek terenowy z możliwością elektrycznego regulowania kąta oparcia, siedziska i podnóżków. Posiada nowoczesną jednostkę sterującą DX2 oraz oświetlenie drogowe. Zapewnia komfortowe użytkowanie zarówno zimą, jak i latem.

Dowiedz się więcej…